16 січня – засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою

Початок о  10.00.  год

Порядок денний:

Про надання дозволу ПрАТ «Трускавецькурорт»  на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки  по вул. Роксолани,10.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0122га  по вул. Бориславська,8 Настасенко О.М.

Про надання земельної ділянки в користування на умовах  оренди площею  0,1790 га по   вул. Карпатській Коржу Д.М.     

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Мазепи територіальній громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради. 

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  по вул. Данилишиних  площею 0.0763га  в м. Трускавець Кобилецькій Г.С.

Про надання земельної ділянки в користування   г    на умовах  оренди. площею  2,2353 га  по вул.Івана Мазепи,29   ПзІІ ТзОВ «АКВА - ЕКО».                   

Про надання земельної ділянки в користування   г    на умовах  оренди площею   0,0777  га по вул.Шевченка,17 Краснопольському О.М.   

Про поновлення  договору оренди землі по вул. С.Крушельницької  площею 0,0600 га МПП «Галпроект».

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Помірецькій,51  площею 0,9898 га ПАТ «Трускавецькурорт».

Про припинення права постійного користування  земельною ділянкою  площею 2,2353 га по вул. Івана  Мазепи,29  ПзІІ ТзОВ «АКВА - ЕКО».

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0282 га  по вул. С.Крушельницької  ТзОВ «Трускавець – Тур».

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Антоніву Ю.П.         

Про припинення договору оренди землі та  права користування земельною ділянкою площею 0,0777 га по вул. Шевченка,17  Дюк Роксолані.

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Стебницькій,79  площею 0,4352 га МПП «Такт».

Про затвердження  проекту землеустрою та надання земельної ділянки площею 2,6623 га  по вул. Данилишиних,19  в постійне користування.

Про затвердження  проекту землеустрою та надання земельної ділянки площею 0,7009 га  по вул. Л. Українки,21  в постійне користування.

Про затвердження  проекту землеустрою та надання земельної ділянки площею 1,5695 га  по вул. Садова,14  в постійне користування.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Стебницькій  в м. Трускавці   та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Палій Є.І.               

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки по вул.Стебницькій для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про надання дозволу Комунальному підприємству«Парк «Курортний»  на виготовлення проекту відведення земельної ділянки під міське кладовище

Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів №2 від 04.01.2018року.

            Доповідає:О.П.Плахтій - начальник управління містобудування, архітектури,                                                                                             землекористування.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок