previous arrow
next arrow
Slider

«Майстерня Святого Миколая» відкрила двері для найменших діток з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

 Напередодні свята Миколая, Трускавецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі Службою у справах дітей Трускавецької міської ради роздали подарунки дітям родин, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 Як розповіла Оксана Плитин, провідний спеціаліст Центру, така благодійна акція у Трускавці повторюється вже четвертий рік. Напередодні діти пишуть та малюють листи до Св. Миколая з побажаннями того, щоб хотіли отримати від нього в подарунок. А працівники соціальних служб, як справжні помічники доброго Дідуся підшуковують «таємних Миколаїв» для кожної дитини.

 «Ми проводимо акції «Майстерню Миколая» та «Подаруй дитині мрію» за підтримки Андрія Кульчинського – міського голови Трускавця, працівників виконавчого комітету ради, депутатського корпусу, працівників фіскальної служби, а також завдяки підприємцям та небайдужим до дитячої мрії мешканцям. Акція щороку набуває популярності, збільшується кількість охочих подарувати діткам казку, про яку так мріє малеча», - розповіла Оксана Плитин.

 18 грудня проводились останні підготовки в «Майстерні Миколая». Вже до вечора, більш як 30 діток отримають омріяні подарунки від Трускавецького Миколая.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок