previous arrow
next arrow
Slider

Трускавецький міський ЦСССДМ провів інформаційний тренінг на тему «Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?» для школярів-старшокласників

  5 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету.

 З метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет-простору для наймолодших користувачів у залі Центру Трускавецький міський ЦСССДМ провів інформаційний тренінг на тему "Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?" Захід провели спільно з Центром підтримки сім'ї Благодійного фонду "Карітас Самбірсько -Дрогобицької єпархії УГКЦ".

 Обговорювалися питання: інтимні фото, Інтернет, соціальні мережі, гроші, вимагання, погрози, сором, приниження, булінг, знайомства, злочин. Діти практично попрацювали в групах, переглянули відеоролики і отримали інформаційні буклети на тему: "Діти та підлітки в онлайні. Поради для батьків та вчителів".

  Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров'я та майбутнього. Тому дуже важливо, щоб батьки і усі дорослі, які працюють із дітьми поговорювали ці питання частіше. Ця тема є актуальна і на жаль проблемна на сьогоднішній день. Тому що всі ми маємо дітей. Її треба вирішувати комплексним методом.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок