previous arrow
next arrow
Slider

Виборець має право тимчасово змінити місце голосування

До уваги мешканців та гостей міста Трускавця!

 Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на чергових виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово змінити місце голосування.

 За мотивованим зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців Трускавецької міської ради може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

 До відділу ведення Державного реєстру Трускавецької міської ради виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

 Увага!!! При собі обов`язково необхідно мати паспорт громадянина України
або тимчасове посвідчення громадянина України ( якщо особа нещодавно набула громадянства України)
До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки вірності цих копій.

 До таких документів можна віднести :

довідку з місця роботи;

довідку з місця навчання;

документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати;

санаторно-курортна книжка;

документ про відрядження,та інші.

Перелік таких документів не є вичерпним.

 Увага!!! Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, встановлено особливий порядок тимчасової зміни місця голосування: документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, такі виборці можуть не додавати до заяви.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Трускавецької міської ради:

м. Трускавець, вул.Бориславська,1 ( 3 поверх) каб.№ 29

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок