previous arrow
next arrow
Slider

Адаптуватись до життя на пенсії трускавчанам пропонують в «Університеті Третього Віку»

 В переддень відзначення Дня Конституції у Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування запрацював проект для літніх людей - "Університет третього віку".

   «Університет третього віку» - як соціально - педагогічна послуга має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя, що допомагає пережити людям, які вийшли на пенсію, перехід від одного способу життя до іншого.

Чимало гостей приїхали привітати з відкритям "Університету" трускавецьких пенсіонерів. 

Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця відзначив, що розширення соціальних послуг для пенсіонерів дає трускавчанам змогу обирати й долучатись до цікавих активностей. Що для старших людей надзвичайно важливо в умовах сьогодення. 

 Також привітали присутніх : секретар Трускавецької міської ради – Наталя Анатоліївна Пономаренко; заступник міського голови - Олександр Ткаченко. 

 Відомий у Трускавці лікар, доктор медичних наук, професор, автор державної програми «Доступні ліки» - Роман Ілик відзначив стрімкий розвиток трускавецької громади поважного віку. Для нього важливо було почути з перших уст, наскільки помічним для пенсіонерів є постійне забезпечення їх безкоштовними ліками. 

 Вітали також:

- директор коледжу при Прикарпатському інституті ім.Михайла Грушевського вищого навчального закладу «Міжрегіональної Академії управління персоналом»– Лобик Людмила Олександрівна, доктор наук філософії з державного управління;

- голова правління міжнародного центру Європейської інтеграції - Циголко Іван Дем’янович;

- заступник декана біологічно-природничого факультету Дрогобицького державного університету ім. Івана Франка, доцент, кандидат педагогічних наук - Косак Григорій Михайлович;

-директор Стрийського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги - Николаїшин Марія Іванівна та головний спеціаліст -Софія Габрівська;

- директор терцентру - Олена Пилат;

- гості – делегація з міста - побратима Дзялдово республіка Польща на чолі з Антоніо Фуртаком, головою федерації «Університетів ІІІ віку» Варнії та Мазур.

 До організації роботи «Університету третього віку», були залучені волонтери для визначення потреб пенсіонерів міста 

  Заняття в «Університеті» розпочнуться з жовтня місяця 2019 року.

                               Долучайтесь!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок