«Ми чуємо тебе, Кобзарю , крізь століття,і голос твій нам душі окриля…»

 В ці чудові весняні дні коли по всій Україні проходять Шевченківські дні в територіальному центрі соціального обслуговування було проведено літературно – музичну композицію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

   До присутніх звернулася директор терцентру Олена Пилат, привітавши з Днем народження Кобзаря.

   Присутні мали змогу перегорнути деякі  сторінки життя та декламувати вірші з Шевченківського «Кобзаря». «Катерина» та «Сон», «Думка» та «На вічну пам'ять Котляревському», «Садок вишневий коло хати» у виконанні В’ячеслава Умнова, Сергія Бранця, Людмили Полянської, Зінаїди Датольєвої, Анни Ластовецької переплітались з музичними творами «Думи, мої...», «Тарасова пісня», «По діброві вітер віє» у виконанні ансамблю «Золотий вік».  Завершився захід твором «Реве та стогне Дніпр широкий», величне звучання якого весь зал доповнив своїми голосами стоячи.    На святі можна було оглянути виставку «Кобзарів» різних років видання від 1963 до 2006 років.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок