previous arrow
next arrow
Slider

В Трускавці відсвяткували День людей поважного віку та День ветеранів

  На 1 жовтня припало одразу декілька свят: День людей поважного віку та День ветеранів, 25-та річниця від дня заснування територіального центру у Трускавці, 25-й ювілей фольклорного ансамблю «Сусідоньки» та відкриття нового приміщення центру.

 Розпочалося святкування із освячення нового приміщення, яке провів о.Василь Нестер. Він побажав присутнім примножувати їхні здобутки та міцного здоров’я. Також з вітальним словом до присутніх звернувся Андрій Кульчинський, трускавецький міський голова: «Соціальний напрямок для нас вкрай важливий. Ви – люди золотого віку і ми хочемо, щоби вам було комфортно в місті. Дозвілля, яке ви проводите в центрі об’єднує вас, не дає замкнутися в собі, не залишає на одинці. В цьому велика заслуга й персоналу терцентру. В їхній компетентності та людяності. Довгих років життя та мирного неба над головою вам».

 Свою творчість присутнім подарували вихованці школи мистецтв ім.Р.Савицького гурт «Цюхів вверх» та Віктор Терлецький, співочий колектив дитсадка «Зірочка». Авторські поезії зачитали відомі трускавецькі поети Стефанія Шумило та В’ячеслав Умнов. Запальні та милозвучні пісні у виконанні фольклорного ансамблю «Сусідки» та вокального ансамблю «Золотий вік», які функціонують на базі терцентру розчулили присутніх до сліз. Між іншим, ці колективи гідно представили Трускавецький терцентр на другому фестивалі можливостей людей поважного віку «Золоті роки 2018», який проходив вихідними у Львові.

 Окрім нового приміщення, на ювілей підопічні центру отримали плазмовий телевізор та нові робочі приміщення: майстерню трудової реабілітації та комп’ютерний клас. А також від польських партнерів Інституту третього віку з міста Дзялдово – палиці для скандинавської ходьби.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок