previous arrow
next arrow
Slider

6 грудня – День Збройних сил України

 У цей день (6 грудня) ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави, у пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.    

 День Збройних Сил України - свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.      

 Вельмишановні Трускавчани, особливо ті, хто служив у нашій доблесній Армії і ті хто сьогодні має до цього свята безпосереднє відношення.

 Власне, всі ми – українці, маємо пряме відношення до ЗСУ, оскільки вони захищають наш спокій та недоторканість нашої незалежної держави. Це дуже важлива функція і місія боронити від зовнішніх (та і внутрішніх) ворогів наші домівки, нашу Батьківщину.

 Ми нарешті шляхом неймовірних жертв і зусиль здобули незалежну державу. Тому, пам’ятаючи страшні уроки історії, нашу незалежність треба відстоювати і боронити до кінця, щоб це нам не вартувало, як це робили наші козаки і наші батьки та діди.

 У цей день виконавчий комітет Трускавецької міської ради приєднується до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, синів України, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, надійних тилів, кохання і всіх благ!

 Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом! Слава Україні!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок