previous arrow
next arrow
Slider

Обережно - спека!!! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології найближчими днями на більшій частині території області збережеться пожежна небезпека 4-5-го класу, а температура поступово зростатиме до 27 – 32° тепла, що в умовах виникнення загоряння сухої рослинності, лісових насаджень або спалювання сухостою, чи іншого побутового і будівельного сміття може призвести до масштабних пожеж, які становитимуть загрозу не тільки довкіллю та об’єктам інфраструктури і житловим будинкам, але життю і здоров’ю людей.

Сектор з питань цивільного захисту населення Трускавецької міської ради спільно з Трускавецьким міським відділом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області закликають:

- керівників підприємств, установ та організацій міста вжити належних заходів із попередження виникнення пожеж на підзвітній території та створення умов для успішного гасіння пожеж (у разі їх виникнення) та мінімізації їх наслідків.

- мешканців та відпочиваючих гостей міста припинити спалювання сухостою на присадибних ділянках, не допускати підпалів сухої рослинності, лісових насаджень, дбати про власне життя та здоров'я.

Пам’ятайте, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, що тягне за собою покарання, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців.

Якщо ж Ви побачили загоряння сухої рослинності, лісових насаджень або різного роду сміття негайно зателефонуйте до МВ Головного управління Державної служби України у Львівській області за номерами телефонів: «102», «112» та     «(0247) 5-15-01», а також сповістіть про це відповідального чергового Трускавецької міської ради за телефоном (03247) 5-44-58, при змозі застосуйте невідкладні заходи щодо гасіння пожежі та не допущення її поширення на значні території.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок