previous arrow
next arrow
Slider

Навчальні збори за участю військовозобов’язаних громадян відбудуться у серпні-вересні

Згідно з рішенням РНБО, наказу Міністерства оборони України, розпорядження Львівського обласного військового комісаріату протягом серпня – вересня місяців цього року на території Західного оперативного командування (в тому числі Львівської області) відбудуться навчальні (спеціальні) збори за участю військовозобов’язаних громадян.

Основними завданнями зборів визначено вдосконалення навичок військовозобов’язаних з  володіння зброєю, формування підрозділів та  їх злагоджена підготовка до виконання завдань за призначенням; формування та вдосконалення командирами практичних навичок в умілому керівництві підлеглими.

Учасники та територія навчань:

Учасниками навчальних (спеціальних) зборів є військовозобов’язані громадяни у віці до 50 років (крім допризовників, призовників, військовослужбовців та учасників АТО (ООС), а також осіб які під час шести хвиль часткової мобілізації (2014-2016 р.р.) призивались у лави Збройних Сил України).  

Навчальні (спеціальні) збори з військовозобов’язаним будуть проводиться на полігонах Львівської області (Яворів, Старичі та інші).

Період навчань:

Навчанні збори проводитимуться протягом серпня і вересня 2019 року.

В серпні місяці 2019 року вони триватимуть 20 діб, у вересні – 30 діб.

Оповіщення:

Оповіщення проводиться на вимогу розпорядження військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісара, в якому зазначаються терміни та перелік осіб на виклик та проходження медичної комісії.

Відповідальність за ухилення від навчальних (спеціальних) зборів:

- Ухилення військовозобов'язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 1190 гривень) або арештом на строк до шести місяців                      (ч. 2 ст. 337 Кримінального кодексу України).

Відповідальність керівників підприємств, установ та організацій (незалежно від форми власності) за незабезпечення сповіщення військовозобов'язаних про їх виклик у військові комісаріати:

Незабезпечення керівниками або іншими відповідальними за військово-облікову роботу посадовими особами підприємств, установ, організацій, колективних сільськогосподарських підприємств і навчальних закладів на вимогу військових комісаріатів сповіщення військовозобов'язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати або перешкода зазначених посадових осіб своєчасній явці громадян на збірні пункти чи призовні дільниці - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 – 51 гривня).

Повторне протягом року вчинення вищезазначеного порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян                        (51 - 119 грн.). (ст. 211-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Учасники (військовозобов’язані) навчальних (спеціальних) зборів не будуть залучені до операції об’єднаних сил (ООС) та інших військових дій на сході України.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок