До уваги мешканців та гостей м. Трускавця

 Шановні громадяни та відпочиваючі гості міста Трускавця!

 Інформуємо Вас про те, що в Україні опублікували зміни до Закону (Кодекс України Про адміністративні правопорушення) про штрафи за відсутність маски: від завтра – 21 листопада – він почне діяти…

 Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню COVID-19» опубліковано на шпальтах офіційної газети Верховної Ради «Голос України».

 Закон спрямований на запобігання розповсюдженню COVID-2019 серед населення України.

 Так, у статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено покарання за перебування в громадських будинках (в тому числі: органах державної влади та органах місцевого самоврядування), спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, у вигляді штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн до 255 грн).

 Штраф може стягуватися на місці вчинення адміністративного порушення за допомогою безготівкових платіжних пристроїв.

 Накладати штрафи зможуть органи внутрішніх справ, Національна поліція, уповноважений орган охорони здоров'я, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.

 Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування – тобто – починаючи з 00.00 год. 21 листопада 2020 року.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок