Маска і надалі залишається невід’ємним атрибутом нашого життя

 Епідситуація на Львівщині ускладнилася, зросла кількість нових випадків захворювання на ковід та госпіталізованих з цим діагнозом осіб. Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

 «У стаціонарах Львівщини перебуває 264 пацієнти, що на 62 більше у порівнянні з минулим тижнем. Найбільш завантаженими є Львівська обласна інфекційна лікарня, Центр легеневого здоров’я та Лікарня швидкої допомоги.

 Усі госпіталізовані - середнього та старшого віку, як правило, без супутніх патологій. Є група пацієнтів, які в групі ризику, – це люди з цукровим діабетом та серцево-судинними захворюваннями», - зазначив Орест Чемерис.

 Він також наголосив, що у вакцинованих осіб коронавірусна хвороба проходить у легкій формі.

 «Враховуючи те, що ми входимо в осінній період, за кілька днів починається навчальний процес. Закликаємо вас вакцинуватися, бо це єдиний метод, який нас може вберегти. Правила карантину станом на сьогодні досі діють! Нагадую про необхідність дотримання маскового режиму, особливо в місцях масового скупчення людей, маска є обов’язковим нашим атрибутом. Пам’ятаймо, що необхідним є дотримання соціальної дистанції. Гігієна рук - також важливий захід. Коронавірусна хвороба повертається. Проте вакцинація дозволяє перенести захворювання у легшій формі», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 Нагадаємо, на Львівщині працюють 19 центрів вакцинації, 172 пункти щеплень, також доступний виклик мобільних бригад вакцинації.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок