Щоденно мобільні групи виявляють одне-два порушення карантинних обмежень в громадському транспорті області

 Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА Степан Рудницький, відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС з 00:00 годин 22 листопада всі пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом в межах області почали здійснюватися лише за наявності відповідних документів, а саме: довідки про наявність вакцинації (однією або двома дозами), негативного ПЛР або експрес-тесту зробленого не більше як за 72 години до моменту поїздки, а також довідки про одужання.

 Від початку цього тижня у межах Львівської області розпочали свою роботу мобільні групи, які перевіряють наявність у пасажирів відповідних документів.

 До складу групи входять працівники Укртрансбезпеки, поліції та управління транспорту та зв’язку.

 "У середньому за день мобільні групи виявляють 1-2 порушення, перевіряють 20-30 транспортних засобів та складають відповідний протокол за участі працівників поліції. У випадку відсутності перелічених документів (сертифікатів та довідок про вакцинацію) сума штрафу складає 17 тисяч гривень", - зазначив Степан Рудницький.

 Окремо він зазначив, що ці обмеження призвели до зниження кількості пасажирів, які здійснюють поїздки у громадському транспорті області.

 Перевірки здійснюють у всіх видах громадського транспорту, що здійснює внутрішньообласні перевезення, зокрема в міських, приміських і міжміських транспортних засобах області та електричках.

 "Поки Львівщина перебуває в червоній зоні пасажири повинні мати при собі відповідні документи, які повинні бути пред’явлені у випадку перевірки. Пасажир без наявності цих документів наражає на небезпеку зараження інших, а тому закликаємо вакцинуватися для того, щоб здійснювати поїздки в громадському транспорті без обмежень", - наголосив Степан Рудницький.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок