2 серпня – День високомобільних десантних військ

Високомобільні десантні війська є окремим родом військ ЗСУ, який призначений для дій у тилу противника, дій у ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами. З'єднання, частини і підрозділи високомобільних десантних військ діють як повітряний десант і ведуть десантно-штурмові (аеромобільні) дії

«Воїни-десантники завжди і за будь-яких обставин залишаються вірними українському народу та присязі. Життєвий принцип "Ніхто крім нас!" чітко характеризує їх міць, готовність прийти туди, де найскладніше і де впораються лише вони. Українські десантники неодноразово доводили свій героїзм в зоні проведення АТО: оборона Луганського та Донецького аеропорту, найдовший рейд в історії сучасного світу та багато інших подвигів славетної "крилатої піхоти" увійдуть у новітню історію.

            Шановні десантники, бажаємо вам міцного здоров'я, сили духу та волі. Ви беззаперечно і професійно наближаєте перемогу України! Вітємо Вас з Днем Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок