Інформація про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою

    Відповідно до вимог Правил благоустрою м. Трускавця в розділі ХХУ Порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою в п.25.1. Тимчасове погіршення благоустрою дозволяється виключно на підставі дозволу на порушення благоустрою, який видається згідно Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. № 870 інспекцією з благоустрою та погоджується УЖКГіБ Трускавецької міської ради на наступних умовах:

    п. 21) при аваріях на підземних комунікаціях, ліквідація яких потребує негайного розриття вулиць, організація яка веде роботи може розпочати їх після повідомлення про початок робіт телефонограмою інспекцію з благоустрою та УЖКГіБ… з подальшим оформленням ( не більше доби) відповідного дозволу. При відсутності дозволу, виданого інспекцією з благоустрою, розриття вважається самовільним.

    Для отримання дозволу необхідно наступні документи:

Лист – звернення керівника підприємства, фізичної особи, до міського голови про надання дозволу на порушення благоустрою, в якому вказати адресу порушення об’єкту благоустрою;

гарантійний лист про відновлення покриття;

заява встановленого зразка, відповідно до Типового порядку видачі дозволів ,  юридичних та фізичних осіб, що відповідають за порушення об’єкту благоустрою і його відновлення. В даній заяві відповідальна особа розписується про те, що дає згоду на оброблення своїх персональних даних і ознайомлена з вимогами статті 152;

ксерокопія паспорта 1-а,2-а і остання сторінки паспорта (де вказано місце реєстрації);

схема ведення земляних робіт, погоджена із необхідними організаціями.

          Начальник інспекції з благоустрою                             Н. Марущак

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок