Комісія внесла зміни до нового проекту «Меморіального комплексу пам’яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України»

У міській раді визначили як виглядатиме реконструйований "Меморіальний комплекс пам’яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України»,  який замінить пам’ятник радянських часів. Засідання комісії та обговорення змін і доповнень відбулось за участі громади Трускавця.

Учасники засідання погодились, що з проекту необхідно прибрати кілька елементів, які перевантажують композицію. Такими визначили верхні стели на боковій стіні (їх перенести  на алею) та елемент «вічного вогню». Натомість на фронтальній стіні художньо викарбують імена трускавчан, загиблих захисників у всіх війнах за волю України.  Крім того, Олександр Грищенко запропонував додати освітлення, яке підкреслить основні елементи Меморіалу, що  дозволить споглядати роботу скульптора у сутінках. Також у проекті  передбачать додаткові лавочки для сидіння з іншого боку.

Комісія проголосувала одноголосно схвально за внесені корективи. Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця запропонував якнайшвидше подавати проект, разом з попереднім кошторисом, на розгляд сесії. Таким чином, вже з нового бюджетного року місто матиме змогу розглядати можливості його фінансування.

Зазначимо, що символи, надписи, а також події з історії України, які мають лягти в основу Меморіалу будуть попередньо обговорюватись разом з фахівцями історикознавцями регіону. 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок