Міністерство соціальної політики України запрошує заклади торгівлі взяти участь у реалізації пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020р № 744 запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати шляхом перерахування її батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в АТ «КБ «ПриватБанк».

 Батькам надається право самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання:

1) дитячих товарів:

- засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок;

- дитячого одягу та взуття;

- дитячого харчування;

- дитячого посуду;

- дитячих іграшок;

- текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр;

2) товарів для породіллі:

- прокладок для лактації;

- прокладок післяпологових.

 Батьки зможуть придбати дитячі товари та товари для породіль за спеціальною соціальною карткою в закладах роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», підписали додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проєкту. Наразі Міністерством розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реестру.

 З метою долучення до реалізації зазначеного пілотного проєкту суб’єктів господарювання на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проєкту, та додаткову угоду про приєднання до договору.

 За детальнішою інформацією можна звертатись в управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за тел. 6-84-82 або 5-03-05.