«Питань, які неможливо вирішити не буває»: основа ефективної комунікації з учасниками АТО

У міській раді відбулась зустріч-консультація працівників соціальної сфери Трускавця з представницею Департаменту соціального захисту Львівської ОДА Тетяною Медвідь. Тема зустрічі: комунікація з учасниками АТО.
Представниця ОДА наголосила, що в роботі з учасниками АТО важливо чітко визначити ким для військового є працівник соціальної служби. А саме, що з моменту демобілізації, учасник АТО і його справа переходить до конкретної відповідальної особи, яка цю справу веде і допомагає вирішувати проблеми. В області, на досвіді, переконались, що навіть надскладні завдання вирішуються, а відтак завжди потрібно пробувати та допомагати військовим.

"Питань, які неможливо вирішити небуває. Завжди є варіанти, люди, служби, які готові допомоти знайти вихід", - зазначає Тетяна Ведмідь. Також представниця ЛОДА торкнулась теми виплат, пільг та інших допомог, що передбачені для учасників АТО. Трускавецькі соціальні працівники мали змогу задати питання, а також розповіли про власний досвід роботи з учасниками АТО
Зазначимо, що у Трускавці на одного соціального працівника припадає більш як 10 військових згаданої категорії. Щомісяця відбуваються зустрічі учасників АТО з міським головою та керівниками відділів й управлінь. Крім цього, проводяться зустрічі в Управлінні соціального захисту населення Трускавця з АТОвцями та їхніми родинами.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок