Триває конкурс для учасників АТО та представників малого бізнесу

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочав конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме до 23 лютого 2019 року.

Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу та підприємцям-учасникам АТО (ООС), з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Вимоги для учасників АТО:

Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами:

Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Вимоги для представників малого бізнесу:

- здійснювати господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців;

- здійснювати діяльність у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 "Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння", Розділу 31 Групи 31.0 "Виробництво меблів" (крім класу 31.03 "Виробництво матраців") та груп

«Розділу 13 «Текстильне виробництво», Розділу 14 «Виробництво одягу»,

Розділу 15 «Виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів».

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації до 23 лютого 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.

В рамках реалізації Програми, департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з такими банками: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Ідея банк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина».

Максимальна сума кредиту, яку надаватимуть у банках:

Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.

 

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами:

022-999-279 (Львівська ОДА)

6-66-77, 5-11-92 (Трускавецька міська рада)