previous arrow
next arrow
Slider

Стартував прийом проектів на "Бюджет громадських ініціатив м.Трускавця"

З 15 серпня по 14 вересня 2019 року триватиме прийом проектних ідей від мешканців міста на конкурс "Бюджет громадських ініціатив м.Трускавця".

Загальний обсяг фінансування Конкурсу на 2020 рік - 750,0 тис.грн.

Проекти поділяються на:

- малі (від 5,0 до 150,0 тис.грн.);

- великі (від 150,0 до 300,0 тис.грн.).

Подавати свої проекти на Конкурс зможуть громадяни, які зареєстровані та проживають у  Трускавці, яким виповнилось 16 років. 

Щоб подати проект на Конкурс потрібно описати свою проектну ідею згідно ФОРМИ ПРОЕКТУ та додати до неї всі необхідні додатки (фото, мапу з зазначеним місцем реалізації проекту, візуалізацію, кошторис, рахунок, тощо). 

Проект подається автором у паперовому та електронному вигляді за адресою: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Подані проекти реєструватимуться на платформі https://truskavets-budget.e-dem.in.ua/#/

Як приклад ідеями проекту можуть бути: новий громадський простір, зелена зона, дитячий чи спортивний майданчик, благоустрій території, скверу, модернізація міської інфраструктури, організація культурно —мистецького заходу чи соціальної акції, втілення будь-якої іншої інноваційної ідеї, спрямованої на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Якщо проекти стосуються громадських просторів, встановлення дитячо-спортивних майданчиків, важливо щоб земля була у комунальній власності.

Консультації щодо участі у конкурсі можна отримати у Відділі залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, тел. (247) 5-11-92 (Оксана Барабаш, Леся Соляк).

Презентацію-інструкцію щодо Конкурсу можна завантажити тут.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок