previous arrow
next arrow
Slider

25 листопада розпочинається Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства»

 Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв'язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії, щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

 Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків 

 У нашому місті також буде організовано та проведено ряд заходів спрямованих на попередження насильства в сім'ї, зокрема:

 - для учнів загальноосвітніх шкіл міста будуть проведені уроки-лекції на тему «Діти проти насильства», а також флеш-моб «Ця рука нікого не вдарить»;

- на одному з білбордів та сітілайті міста буде розміщено соціальну рекламу;

- в ефірі трускавецького радіомовлення прозвучить інформаційна довідка про права, заходи і послуги, якими можуть скористатись постраждалі від насильства та про установи, які надають такі послуги у м.Трускавці;

- також заплановано проведення координаційної ради за участі суб'єктів, діяльність яких спрямована на запобігання насильству в сім’ї.

 До проведення заходів буде залучено відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, Трускавецький МЦСССДМ, службу у справах дітей та відділ освіти.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок