previous arrow
next arrow
Slider

У ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» відбулася відкрита першість Трускавця з бадмінтону

 У Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «СПОРТОВЕЦЬ» одними з основних завдань є залучення учнів міста до систематичних занять фізичною культурою і спортом з подальшою підготовкою спортсменів для участі у змаганнях різних рангів.

 Для вирішення цих завдань у ДЮСК функціонують секції з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу, плавання, боротьби та боксу.

 З 1 вересня 2018 року у «СПОРТОВЦІ» відкрито секцію з бадмінтону ( тренер ДЮСК – Юрій Бєлов ), вихованці якої 01 грудня 2018 р. вже взяли участь у своїх перших змаганнях - відкритій першості м. Трускавець з бадмінтону.

 Змагання проводилисьв спортивних залах середньої загально-освітньої школи № 1 іносили особистий характер, проводились окремо серед   юнаків і дівчат 9 – 11 років та серед чоловіків і жінок аматорського рівня підготовки. Всього у змаганнях взяли участь 42 чол. Також у турнірі брала участь команда бадмінтоністів з м. Мостиська.

Організатори заходу – відділ освіти та відділ молоді і спорту Трускавецької міської ради. Безпосереднім проведенням змагань займалася суддівська бригада дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ».

 За результатами поєдинків серед дівчат 9-11 років у призерах дівчата з Мостиська - Яксманицька Діана, ІІ місце – Якименко Юлія, ІІІ – Яксманицька Софія. У юнаків 9-11 років переможцем турніру став трускавчанинСеменюк Владислав, ІІ - Вінярський Дмитро ( Мостиська ), ІІІ - Кічун Олександр ( Трускаввець).

 Серед юнаків 11 років І та ІІ місця вибороли юні бадмінтоністи з Трускавця - Касьяненко Ярослав та Черемісін Віктор, Яксманицький Назар ( Мостиська ) посів ІІІ місце.

 У дорослих призерами змагань серед чоловіків стали: І – Белов Юрій ( Трускавець), ІІ –Яксманицький Юрій ( Мостиська ), ІІІ – Куц Володимир ( Трускавець ); серед жінок - І – БєловаОксана та ІІ - Кропивницька Іванна ( Трускавець ), ІІІ – Шльопа Діана ( Мостиська ).

 У парному розряді серед чоловіків перемогу виборов дует із Трускавця – Куц Володимир та Габриш Олег, ІІ місце також у трускавчан–Калічак Роман та Кошельков Ігор, ІІІ – пара з Мостиська –Врубель Володимир та Терлецький Орест. Сере жіночих пар призерами змагань стали : І – Шльопа Діана та Паскевич Діана ( Мостиська ), ІІ – Кропивницька Діана та Касьяненко Оля ( Трускавець ), ІІІ – Левчук Олена та Шибуняк Марія.

 По завершенні ззаходу призери відкритої першості м. Трускавця були нагороджені грамотами та медалями, а всі учасникипам’ятними вимпелами.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок