previous arrow
next arrow
Slider

Трускавчани беруть участь у змаганнях з плавання серед працівників освіти

 Одними з основних завдань сучасної освіти України в галузі фізичної культури і спорту є сприяння всебічному гармонійному розвитку дітей та дорослих, відмова від шкідливих звичок,  профілактика захворювань, відновлення здоров'я та підвищення професійної працездатності. 
 Вирішальну роль у цьому освітньому  процесі відіграє вчитель, особливо його особистий приклад щодо систематичних занять руховою діяльністю, фізичною культурою та спортом.
 З метою пропаганди здорового способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку, підвищенню трудової та творчої активності 22 квітня 2019 року у Києві стартували змаганнях  з плавання серед  працівників освіти в рамках III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.
 Цього року збірну команду Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України представляють освітяни м. Трускавця : Бєлов Юрій та Бєлова Оксана – вчителі фізичної культури СЗШ №1, Іщенко Катерина - секретар відділу освіти Трускавецької міської ради та Гургула Ігор - заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з навчально-виховної роботи.
 Змагання триватимуть 22 та 23 квітня 2019 р. у плавальному басейні фізкультурно-спортивного комплексу «Економіст» Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана , по завершенні яких буде формуватись збірна команда з числа талановитих та найсильніших спортсменів України для участі в Міжнародній спартакіаді вчителів у Республіці Болгарія. 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок