previous arrow
next arrow
Slider

Юних трускавчан запрошують до участі у Всеукраїнському таборі «Хорунжий»

 Міністерство молоді та спорту України як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь у підготовці та проведенні заходів, що сприяють збільшенню чисельності молоді, готової до виконання обов’язку іззахисту незалежності та територіальної цілісності України. Відповідно до пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року No 743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 20 лютого 2019 року No 853 (зі змінами), Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 03 червня по 07 липня 2019 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Хорунжий» імені полковника Армії УНР П. Болбочана, «Хорунжий» імені засновника УПА «Поліська Січ» Т. Бульби-Боровця, «Хорунжий» імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка («Коробки»), «Хорунжий» імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва («Сонара») (далі – табір). Районні державні адміністрації, Міськвиконкоми міст обласного значення

 Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби. У рамках заходу будуть проводитись заняття з освоєння військових спеціальностей: стрілецька підготовка, тактико-медична підготовка, розвідувальна підготовка, курс виживання та орієнтування на місцевості. Орієнтовні дати проведення таборів: «Хорунжий» імені полковника Армії УНР П. Болбочана 03 – 09 червня 2019 року; «Хорунжий» імені засновника УПА «Поліська Січ» Т. Бульби-Боровця 12 – 18 червня 2019 року; «Хорунжий» імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка («Коробки») – 22 – 28 червня 2019 року; «Хорунжий» імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва («Сонара») – 01 – 07 липня 2019 року. Кількість учасників одного табору 70 осіб (280 осіб загальна кількість учасників чотирьох таборів) із областей України та міста Києва, серед яких представники військово-спортивних та військово-патріотичних клубів, військових ліцеїв віком від 14 до 18 років, а також мешканці прикордонних районів. Просимо повідомити шкільну та студентську молодь (віком 14-18 років), громадських активістів та громадські організації з прикордонних районів, які долучаються до військово-патріотичного виховання дітей і молоді про можливість участі у таборі. Для участі у заході необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://forms.gle/UV8qt4QzfmCDU5W67

 Звертаємо вашу увагу, що витрати на проживання, харчування та проїзд здійснюється за рахунок організаторів.

 Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі необхідно подати до 06 травня 2019 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

 Контактна особа – головний спеціаліст відділу молодіжної політики

 Назарків Тарас (тел.: 261 27 40).

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок