30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

 30 липня світова спільнота відзначає Міжнародний день протидії торгівлі людьми. Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

 Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ столітті для жодної країни світу, включаючи Україну.

 В умовах карантинних обмежень та викликів, пов’язаних з пандемією Covid 19, відзначаємо цей день за допомогою ефективного розповсюдження інформації про небезпеку потрапляння в ситуації торгівлі людьми та про можливість отримання необхідної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 Детальна інформація з цього питання міститься в «Дорожній мапи щодо отримання допомоги в ситуаціях, пов’язаних з торгівлею людьми»:   https://sites.google.com/view/lviv-slavery-victims-help

 Інші контакти:

0-800-505-501 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні.

527 – безкоштовно з мобільного (пн-пт з 10:00 до 21:00, суб з 10:00 до 18:00)

http://www.stoptrafficking.org/ - сайт Програми з протидії торгівлі людьми МОМ

https://www.facebook.com/stoptrafficking.org/ - сторінка на ФБ Всеукраїнської Коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми (заснована у 2011 році, працює у 24 регіонах України та налічує 31 організацію-члена).

 Даною проблематикою також займається ГО «Центр «Жіночі перспективи».

 Зупинимо торгівлю людьми разом!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок