Спортивні звитяги присвячуємо рідній неньці-Україні!

 З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України у Трускавці в дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спортовець» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради організовано ряд спортивно-масових заходів.

 З 20 по 21 серпня на тенісних кортах ДЮСК проводилась відкрита першість з тенісу серед хлопців та дівчат молодших вікових груп відділення тенісу «Спортовця».

 Серед дітей до 10 років перемогу виборов Олександр Язловський, друге місце – Ус Жанна, третє – Пушак Мілана.

 У віковій групі до 12 років перше місце в Гудз Вероніки, друге – Вока Ашанті, третє – Жеплінська Віолета (керівник гуртка ДЮСК – Ігор Микитин).

 20 серпня вихованці відділення вільної боротьби ДЮСК «Спортовець» провели товариську зустріч з футболу зі своїми ровесниками із спортивного клубу «Ірбіс» (м. Львів). У старшій групі перемогу вибороли львів’яни (тренер Володимир Раковський) з рахунком 12:5, а серед молодших борців перемогу здобули вихованці ДЮСК «Спортовець» 4:2 (керівник гуртка – Семен Гардій).

 24 серпня з 10.00 год. на спортивних майданчиках міського парку відпочинку відбудуться спортивні змагання з баскетболу 3х3 (юнаки 10-12, 13-16 років), з волейболу (дівчата 13-14 років) та з бадмінтону (юнаки і дівчата 14 років і молодші). В разі негоди змагання з волейболу і баскетболу проводитимуться в спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «Спортовець», а з бадмінтону – у спортивному залі середньої школи №1 м. Трускавця.

З 23 по 27 серпня вихованці відділення футболу ДЮСК «Спортовець» (керівник гуртка Оринич О.В.) спільно з Бориславською ДЮСШ беруть участь у міжнародному юнацькому турнірі з футболу, який проводиться у м. Ломжа (Республіка Польща) в програмі ХХІ Польських Ігор шкільної молоді ім. Яна Стипули (XXI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły). Побажаємо успіху нашим спортсменам!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок