Брати Єгорови присвятили своє життя футболу, у футболі вони залишилися жити й після смерті

 Належним доказом цьому є традиційний футбольний турнір пам’яті братів Єгорових, який проходив 24 серпня в Модричах.

 Громада села Модричі з року в рік на День Незалежності вшановує земляків-спортсменів, котрі вклали багато сил та енергії в розвиток футболу та сільської команди, яка брала участь в районних змаганнях. Один із братів Єгорових Артем був капітаном модрицької команди. Молодих хлопців зборола важка недуга і хоча їх вже немає з нами, проте світла пам'ять про них живе в серцях односельчан та колег-футболістів.

 Цьогоріч футбольний турнір організовували спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради (надали кубки та грамоти за призові місця), адже вже майже рік Модричі є у складі Трускавецької МТГ. Участь в турнірі, який відбувся на спортивному майданчику с. Модричі, взяли команди з Уличного, Грушева, Нагуєвич та Модрич. Першість здобули господарі поля, на другому місці команда Нагуєвич, третє місце у футболістів з Грушева, футбольна команда з Уличного на четвертому місці.

 Привітав учасників турніру Мирон Флюнт, староста села Модричі. Він побажав присутнім любити свою державу, кожне своє село чи місто, поважати та берегти Незалежність України, яку так важко здобували наші батьки та діди. Також Мирон Флюнт запевнив, що футбол в Модричах завжди матиме підтримку та розвиток. Разом з Романом Ковалем, начальником відділу сім’ї, молоді та спорту ТМР, вони вручили командам кубки та грамоти.