previous arrow
next arrow
Slider

Свято спорту в місті Трускавець

P 20160909 162257Спорт об’єднує людей, вчить долати труднощі, впевнено йти до своєї мети та досягати поставлених цілей. Спорт гартує характер і робить нас сильнішими, красивішими та здоровішими. З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відділом у справах сім’ї, молоді та спорту було організовано та проведено ряд спортивних заходів, які відбулись 9-11 вересня 2016 року в м. Трускавець.

Урочисте відкриття спортивного свята відбулось 9 вересня в 15 год. на центральній площі міста. Міський голова Андрій Кульчинський привітав всіх учасників змагань та побажав усім хорошого настрою, енергії, наснаги та перемоги.

Змагання розпочались з легкоатлетичного пробігу «За мир та єдність України», який відбувся на майдані Незалежності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Безпосереднє проведення змагань здійснювала суддівської колегія ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». Головний суддя змагань – Ігор Гургула. Легкоатлетичний пробіг проводився з метою підтримки розвитку олімпійського руху та патріотичного виховання учнівської молоді.

Паралельно в альтанці куротного парку вихованці Будинку учнівської творчості змагались в шаховому турнірі з швидкісної гри. Перше місце виборов Володимир Великий, друге місце посів Мартинюк Микола, третє - Мачило Роман.

       По завершенні змагань міський голова Андрій Кульчинський та завідувач у справах сім’ї, молоді та спорту Роман Коваль нагородили переможців спортивними медалями та грамотами Трускавецької міської ради. Також за   досягнуті успіхи у навчанні і вихованні дітей, ініціативну творчу діяльність та сумлінне виконання професійних обов’язків грамотами Трускавецької міської ради були нагороджені тренери та керівники гуртків ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», а також вчителі фізичної культури ЗСШ.

В суботу 10 вересня на міському стадіоні відбувся турнір з міні-футболу серед команд установ та організацій міста, в якому взяли участь 5 команд: ТЗОВ «Трускавецький водоканал», готель «Міротель», готельний комплекс «Лісова пісня», Громадська організація «Ніка» та Трускавецький міський відділ ГУ МНС УКРАЇНИ. Перше місце посіла команда ТЗОВ «Трускавецький водоканал», друге місце отримав готель «Міротель», третє місце - «Лісова пісня». Переможці футбольного турніру отримали кубки та грамоти від Трускавецької міської ради.

Продовжував свято спорту відкритий турнір з тенісу серед чоловіків у двох вікових категоріях до 50 років і старші 50 років, який проходив 10-11 вересня відбувалось на кортах ДЮСК “Спортовець” . У турнірі взяли участь 22 спортсмени з таких міст, як: Київ, Коломия, Стрий, Дрогобич, Стебник, Миколаїв (обл. і р-н) та Трускавець. Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради.

Всього в спортивних заходах, присвячених Дню фізичної культури та спорту, взяли участь близько 130осіб.

Висловлюємо подяку Народному Дому за звукову підтримку усіх спортивних заходів. Пишаємось спортивними досягненнями трускавчан та вдячні всім спортсменам, які взяли участь в змаганнях та долучились до свята спорту, сили, здоровята краси в м. Трускавець.

P 20160909 155553P 20160910 151456

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок