У ДЮСК "Спортовець" відбулись загальні батьківські збори

         16 січня 2018 року  у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»   проведено загальні збори батьків учнів, що займаються у даному закладі.

         Директор дитячо-юнацького спортивного клубу Любомир Мацькович розповів присутнім про досягнення і проблеми у роботі позашкільного закладу та про участь у обласному конкурсі мікропроектів 2018 року, що значно покращить умови для навчально-тренувальних занять з вихованцями клубу та учнями загальноосвітніх шкіл міста у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК.

           Голова батьківського комітету Ігор Кісак доповів про діяльність Благодійного Фонду допомоги розвитку ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» (БФДР).

          Голова наглядової ради БФДР  Олексій Балицький інформував присутніх про суть мікропроектів в Україні та про підтримку влади міста Трускавця у їх реалізації.

          Ухвалою  батьківських зборів прийняті наступні рішення:

  • Батькам та Благодійному Фонду допомоги розвитку ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  взяти участь у співфінансуванні мікропроектів обласного конкурсу 2018 року «Капітальний ремонт приміщень двох роздягалень в  ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( загальна вартість 299886 грн.) та «Придбання меблів для облаштування відпочинкових кімнат ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» по вул. Данилишиних,11 в м. Трускавець Львівської області для прийому учасників спортивних змагань» ( загальна вартість 279820 грн.)
  • Активізувати роботу з інформування батьків щодо діяльності Благодійного Фонду допомоги розвитку Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( через  ЗМІ, соцмережі, тощо) з вказуванням реквізитів, куди слід вносити необхідні кошти для зміцнення матеріально-технічної бази закладу ( в т.ч. участі у мікропроектах обласного конкурсу 2018 року ) та розвитку дитячого спорту у місті.
  • Активізувати залучення батьків до участі у проведенні спортивно-масових заходів, зміцненні матеріально-технічної бази ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( в т.ч. оплаті щомісячних благодійних внесків  до БФДР ) та покращити інформаційну роботу у даному напрямку.

Примітка: реквізити Благодійному Фонду допомоги розвитку ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»           для благодійних внесків:

  • БАНК: ПАТ «Приват банк»
  • ОДЕРЖУВАЧ:       Благодійний Фонд допомоги розвитку дитячо-  

                                 юнацького спортивного клубу  «СПОРТОВЕЦЬ»         

  • МФО БАНКУ:        325321
  • ЄДРПОУ :               37587238
  • РОЗРАХ.РАХ.:       р/р 26003060443193 
  • ПРИЗНАЧЕННЯ  ПЛАТЕЖУ:  внесок за   ____________________________ 2018 р.

                                                                                                           ( місяць  )

          Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

          з навчально-виховної роботи                                                           Ігор Гургула

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок