previous arrow
next arrow
Slider

На міжміських сполученнях перевізники нехтують правом дітей з багатодітних сімей на пільговий проїзд

На понеділковій нараді у міськраді Трускавця підняли наболіле питання пільгового проїзду в міжміському транспорті для дітей з багатодітних сімей. Як повідомив Роман Коваль, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту вже неодноразово до міської ради з проханням допомогти звертаються багатодітні сім’ї трускавчан. Згідно Закону діти з таких сімей мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, але є чисельні випадки, коли водії нехтують обов'язками й дітей не везуть.

«Йдеться про міжміські перевезення, особливо сполучення Трускавець-Львів, однак й в інших напрямках не особливо бажають перевозити дітей безкоштовно», - розповідає Роман Коваль. За його словами, діти без перешкод беруть пільгові квитки в касах, однак, нехтуючи проїзним документом та пред’явленим посвідченням, водії відмовляються їх перевозити. Батьки, обурені такою ситуацією, звертаються в усі можливі служби міста, та слід зазначити, що видача дозволів на обслуговування даних маршрутів в компетенції області.

Пільговий проїзд для дітей з багатодітних сімей передбачений Законом України Про охорону дитинства п. 4 (частини 6 статті 13 зі змінами, внесеними згідно із Законом № 1812 – VIII від 17.01.2017 року), це факт, і очевидно, що юні пасажири стали заручниками системи, чи просто недобросовісних водіїв та перевізників. У Трускавецькій міській раді, з ініціативи міського голови, буде направлено лист-звернення до голови комісії Львівської ОДА, яка обирала та надавала дозвіл на роботу, на згаданих маршрутах, підприємцям. Місто триматиме питання на контролі, поки ситуацію не буде врегулювано, щоб діти могли спокійно добиратись на навчання, а не залежати від настроїв водія чи його начальства. Крім того, батьки повинні контролювати це питання й відстоювати права своїх дітей.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок