«ТРУСКАВЕЦЬКІ ПРОЛІСКИ - 2018» : підсумки вікенд-турніру з волейболу серед дівчат

10 березня у Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «СПОРТОВЕЦЬ» зібрались прихильники активного дозвілля на традиційний вікенд-турнір з волейболу «ТРУСКАВЕЦЬКІ ПРОЛІСКИ - 2018» серед дівчат 2005 – 2006 р.н.

                Головний суддя змагань Юрій Бєлов представив учасників змагань з Самбору, Старого Самбору, Калиніва ( Самбірський р-н), Трускавця ( вихованці відділення волейболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ») та ознайомив з календарем ігор.

         Змагання проводились за коловою системою. За результатами ігор переможцем турніру стала команда ДЮСШ м. Старого Самбору. Друге місце вибороли дівчата Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». Бронзові медалі та ІІІ місце у активі команди з Самбору. Четверту сходинку у турнірній таблиці посіла команда Калиніва ( Самбірський р-н).

         Всі учасники обласного турніру з волейболу під час весняних канікул отримали масу яскравих вражень та позитивних емоцій - які створили енергетичний заряд для подальшого навчання дівчат у школі.

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок