previous arrow
next arrow
Slider

Олімпійський урок: трускавецьких школярів потренують олімпійські чемпіони України

 У Трускавці презентували унікальний спортивний проект - Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області. 

 Ідея належить Дмитру Мицаку, члену НОК України, спортсмену-олімпійцю. Проект реалізовуватимуть Національний Олімпійський Комітет України, представництво НОКУ у Львівській області та Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України».
 Головне, чого хочуть досягти організатори, це сформувати в учнів навички і культуру здорового способу життя; вміння і прагнення досягати своєї мети в будь-якій сфері діяльності; залучити їх до активного способу життя, занять фізичною культурою та спортом. 
 Як зазначив Дмитро Мицак, керівник проекту в Олімпійських уроках візьмуть участь діти 10 - 11 років зі шкіл чотирьох міст: Трускавця, Дрогобича, Старого Самбора, Борислава. Тренування за участі олімпійців проходитимуть у кінці вересня та на початку жовтня. І матимуть логічне завершення - естафети й змагання з різних видів спорту. 
 Спортивну подію підтримали керівники міст. Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця привітав організаторів з початком чудового проекту й відзначив, що подія стане яскравим доповненням активного спортивного життя у місті та дасть можливість дітям побачити, відчути, як гартується характер олімпійців, справжніх переможців.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок