previous arrow
next arrow
Slider

"Олімпійський урок» у Трускавці провели весело, пізнавально та спортивно!

 Трускавецькі школярі взяли участь в "Олімпійському уроці". Захід пройшов за підтримки НОК України, Львівським відділенням НОК України спільно з міжнародним центром "Європейська інтеграція України".

 Аніматори провели для шестикласників і олімпійців руханку. Під час короткого інтерактивного спілкування школярі виявили неабиякий інтерес до життя олімпійців. Діти запитували у спортсменів про їхній старт у кар'єрі, раціон харчування, про те, чому обрали саме такий вид спорту.

 Кульмінацією уроку стала олімпійська естафета, яка об'єднала вчителів, юних спортсменів та вболівальників у прагненні до перемоги.

 Зіркові гості "Олімпійського уроку" у Трускавці:
Дмитро Дем'янюк - (легка атлетика, стрибки у висоту) Майстер спорту міжнародного класу. Учасник Олімпійських Ігор в Пекіні та Лондоні. Переможець командного чемпіонату Європи з легкої атлетики (2011). Фіналіст чемпіонату світу (2011). Фіналіст чемпіонату Європи (2013)

Лариса Заспа - (гандбол) Бронзова призерка Олімпійських Ігор в Афінах у складі збірної України. Заслужений майстер спорту України. Чемпіонка світу серед молоді (1991). Переможець Кубка володарів кубків європейських чемпіонів (2001). Семиразова чемпіонка України. Володарка Кубка України (2001).

Антон Дукач - (санний спорт) Учасник Зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 в Інсбруку. Учасник чемпіонатів Європи та світу (2013, 2014, 2015, 2016). Учасник Зимових Олімпійських ігор 2018 в Пхьончхані.

Мицак Дмитро - (гірськолижний спорт) Учасник І Зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 в Інсбруку та Зимових Олімпійських ігор 2014 в Сочі. Член комісії атлетів НОК України.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок