previous arrow
next arrow
Slider

Трускавецькі освітяни відвідали Луганщину у рамках проекту освітнього обміну «Змінимо країну разом»

  123 06.11.2018 року група учнів НВК «СЗШ№2-гімназія» (7-9 класи) у супроводі директора школи Романа Гудзеляка, заступника директора з навчально-виховної роботи Руслани Болюк, вчителя географії Галини Ключник та вчителя інформатики Андрія Дробчака у рамках реалізації проекту освітнього обміну «Змінимо країну разом» відвідали Біловодську гімназію, що на Луганщині.

   Трускавчан тепло зустріли, хлібом-сіллю та щирими привітаннями, біловодські школярі.

   З вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови Біловодської селищної ради Володимир Гніденко, начальник відділу освіти Біловодської селищної ради Катерина Бас та директор Біловодської гімназії Лариса Погоріла.

   В актовій залі на гостей чекав святковий концерт за участю учнів та вчителів Біловодської гімназії. До привітального слова були запрошені директори шкіл–учасників проекту. Директор Біловодської гімназії Лариса Погоріла радо привітала трускавецьку делегацію. А директор НВК «СЗШ№2-гімназія» Роман Гудзеляк подякував за теплу, щиру зустріч, висловив думку, що Схід і Захід України – це два невід’ємних крила нашої Батьківщини, а також передав подарунки на згадку про цю зустріч.

  5 4Згодом учні обох шкіл стали учасниками майстер-класів «Арт-терапія» та «Схід і Захід разом», в ході яких школярі власноруч з двох половинок виготовили серця, які символізують єдність нашої країни.

Також на учнів чекала пізнавальна екскурсія до етнографічного музею Біловодської гімназії «Світлиця», де вони могли ознайомитися з історичним минулим Слобідського краю.

   Після святкового концерту учні відвідали один з найстаріших та найвідоміших кінних заводів України – Деркульський кінний завод.

   А завершилася зустріч символічно: на подвір’ї Біловодської гімназії діти разом посадили саджанці верби і калини, привезені у подарунок з Трускавця, адже «без верби і калини нема України».

Загалом візит відбувався у дуже теплій та дружній атмосфері. Всіх учасників переповнювали позитивні емоції, гарний настрій та багато нових вражень.

   Дорогою додому трускавецька делегація відвідала столицю нашої країни – Київ, побувавши на майдані Незалежності, вул. Небесної Сотні, біля Верховної Ради, на набережній Дніпра, Володимирській гірці.

   Сподіваємося, що ця зустріч була не останньою, адже лише разом ми можемо змінити країну на краще. Чекаємо наших біловодських друзів у Трускавці!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок