Учні гімназії провели конференцію на честь Альфреда Нобеля, покровителя науки, культури та миру

519B3592 8FA7 4355 91E1 28666ABD1812

 "Хороша репутація важливіша,ніж чиста сорочка. Сорочку можна випрати, репутацію - ніколи",  А. Нобель.

 «Покровитель науки, культури та миру» – під такою назвою 20.11. 2018 р відбулась конференція у НВК "СЗШ№2-гімназія", присвячена 185-ій річниці від дня народження Альфреда Нобеля. Науковця, на честь якого названо одну з найпрестижніших міжнародних нагород "Нобелівську премію", яку щорічно присуджують за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або значний внесок у культуру чи розвиток суспільства.

 Учасики конфереції, учні 8-их класів, познайомились з маловідомими фактами із життя і діяльності науковця.

 Вчителі гімназії зазначають, що цікава форма проведення, незвична інтеграція знань з хімії, історії та інформатики – це сучасно, креативно і по-новому. Сприяє творчому підходу до вивчення наук, виховує уважність, винахідливість, розвиває навички культури спілкування. Вчить учнів орієнтуватися в інформаційному просторі, самостійно працювати з додатковою літературою та Інтернет-джерелами, критично мислити та робити висновки.

 Учні 8- Б класу виступили у ролі і ведучих, і доповідачів, підготували мультимедійну презентацію. Учнівський колектив 8-А класу презентував відеоролик - опитування "Що ми знаємо про Нобеля?" Крім того, учасники конференції переглянули відеозвіт "Нобелівські лауреати 2018", взяли участь у конкурсі "Чорна скринька".

 Завдяки керівникам даного заходу, вчителям Пасічнику П.І., Монастирській І.О. , Паращак Н.М., та належній підготовці, усі присутні поринули у захопливий світ науки, історії і сучасних технологій.  

                                                      

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок