previous arrow
next arrow
Slider

Учні гімназії провели конференцію на честь Альфреда Нобеля, покровителя науки, культури та миру

519B3592 8FA7 4355 91E1 28666ABD1812

 "Хороша репутація важливіша,ніж чиста сорочка. Сорочку можна випрати, репутацію - ніколи",  А. Нобель.

 «Покровитель науки, культури та миру» – під такою назвою 20.11. 2018 р відбулась конференція у НВК "СЗШ№2-гімназія", присвячена 185-ій річниці від дня народження Альфреда Нобеля. Науковця, на честь якого названо одну з найпрестижніших міжнародних нагород "Нобелівську премію", яку щорічно присуджують за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або значний внесок у культуру чи розвиток суспільства.

 Учасики конфереції, учні 8-их класів, познайомились з маловідомими фактами із життя і діяльності науковця.

 Вчителі гімназії зазначають, що цікава форма проведення, незвична інтеграція знань з хімії, історії та інформатики – це сучасно, креативно і по-новому. Сприяє творчому підходу до вивчення наук, виховує уважність, винахідливість, розвиває навички культури спілкування. Вчить учнів орієнтуватися в інформаційному просторі, самостійно працювати з додатковою літературою та Інтернет-джерелами, критично мислити та робити висновки.

 Учні 8- Б класу виступили у ролі і ведучих, і доповідачів, підготували мультимедійну презентацію. Учнівський колектив 8-А класу презентував відеоролик - опитування "Що ми знаємо про Нобеля?" Крім того, учасники конференції переглянули відеозвіт "Нобелівські лауреати 2018", взяли участь у конкурсі "Чорна скринька".

 Завдяки керівникам даного заходу, вчителям Пасічнику П.І., Монастирській І.О. , Паращак Н.М., та належній підготовці, усі присутні поринули у захопливий світ науки, історії і сучасних технологій.  

                                                      

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок