previous arrow
next arrow
Slider

Будні нової української школи - як проходять заняття в НВК «СЗШ№2-гімназія»

1C5EE256 527D 46CA 80F4 A0C0DF4C22BC

Учителі НВК «СЗШ№2-гімназія» не словами , а на ділі будують нову українську школу, активно впроваджуючи нові методи навчання.

Так, наприклад, у 2-А класі учитель Леся Кулигіна провела інтегрований урок природознавства і основ здоров’я на тему: «Зимові явища природи». Діти засвоїли такі поняття: хуртовина, бурульки, ожеледиця, хуртовина, наст тощо. Провели цікаву гру, учасником якої став славнозвісний барон Мюнхаузен, який написав листа, у якому допустив помилки. Завдання школярів полягало у тому, щоб ці помилки виправити. У кінці уроку кожен отримав пам’ятку про правила поведінки під час ожеледиці. А на завершення усі учасники уроку вийшли на шкільне подвір’я, щоб на практиці закріпити здобуті знання.

А вчитель Іванна Даньків провела цікавий урок математики для учнів 4-го класу, на якому школярі засвоювали нове поняття – швидкість. Тут була і робота у групах, і пошукові завдання на знаходження ключа, тобто зашифрованого слова, і повторення уже вивченого матеріалу – обчислювання прикладів, і розв’язання задач на знаходження швидкості. Незамінним помічником учителеві на даному уроці стало сучасне інтерактивне обладнання.

Словом, кожен учитель своєю щоденною копіткою працею намагається досягнути головної мети навчального процесу – не просто дати якісні знання, а й навчити використовувати їх у реальному житті.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок