previous arrow
next arrow
Slider

СЗШ № 1 м.Трускавця радо зустрічала делегацію учнів та вчителів Євсузької середньої школи

 DSC 5886

DSC 5899У рамках проєкту «Змінимо країну разом» 4 листопада 2019 року у Трускавець завітали учні та вчителі Євсузького ЗЗСО Біловодського району Луганської області.

Протягом двох днів активні учні нашої школи мали змогу потоваришувати і поділитися цікавою інформацією про свій заклад освіти, про свій рідний край зі своїми новими друзями.

В перший день для гостей була організована цікава екскурсія містом: школярі розповідали про історію курорту, про відважних трускавецьких героїв, про цілющу Нафтусю, музеї, архітектуру…

DSC 5823Другий день 5 листопада 2019 року був дуже насиченим на події та позитивні емоції: делегація з с.Євсуга привезла з собою дерева в дарунок – ялівці і сосни, які спільно були висаджені на подвір’ї школи, як символ дружби; презентація діяльності та традицій обох шкіл; майстер клас від студії «Цікавий Трускавець» - «Гусенятко Фердинанд» під керівництвом мисткині Ірини Бердаль-Шевчик; спільна робота – картини у техніці стрінг арт з символічною назвою «Змінимо країну разом».

Школярі зробили велику кількість спільних фотографій, обмінялися номерами телефонів, подарунками, подружилися… І хоч знаходимося ми за тисячі кілометрів один від одного, маємо різні погляди на життя, проте маємо спільні мрії та бажання миру на нашій землі, і саме такі проєкти об’єднують і засвідчують, що Україна – Єдина!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок