В Будинку учнівської творчості представили нового директора

 Олег Іванович Бачинський очолив Будинок учнівської творчості Трускавця. Контракт з ним підписано на три роки. Представлення нового очільника БУТу відбулося сьогодні, 26 серпня. Дотепер Олег Бачинський в БУТі керував гуртком «Галицька Кіношкола», а обов’язки директора виконував з червня ц.р.

 Послухати авторське бачення концепції розвитку позашкільного закладу прийшли міський голова Андрій Кульчинський, профільний заступник міського голови з питань освіти, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків, головний спеціаліст відділу освіти Трускавецької міської ради Руслан Гуняк та весь колектив БУТу.

 Директор БУТу Олег Бачинський подякував за працю своєму попередникові Василеві Петранівському та презентував колективу концепцію розвитку. Її можна назвати космічною чи радикальною, але насправді це прогресивне бачення, побудоване на тому, що не можна стояти на одному місці, стагнувати і жити старими звичками. Олег Бачинський пропонує колективові закладу бути динамічнішими, медійнішими, наполегливішими в реалізації задуманого. У цьому його підтримує міський голова Андрій Кульчинський, який виклав розлоге бачення місії БУТу як освітнього осередку, котрий відповідатиме суспільним запитам громади.

 У дискусії на тему майбутнього БУТу та правильності пропонованих змін взяли участь заступники директора БУТу та керівники гуртків, а саме Любов Гривняк, Любомир Б`єга, Олег Осійчук, Роксоляна Мартинюк, Злата Крамар, Олександр Бляхарський та інші. Вони давали поради новому очільникові БУТу – як раціональні, так і базовані на певному острахові. Наприклад, бажання Олега Бачинського в майбутньому збудувати новий сучасний комплекс на місці старих вогких споруд викликало асоціації з періодом 2010-2015 років, коли тодішня влада міста намагалася перевести БУТ в приміщення СЗШ №3, а на його місці мав постати готель з парковкою. Вже й «інвестори» з Донецька приїжджали з золотими ланцюгами на шиї та розчепіреними пальцями, і в супроводі тодішніх горе-керманичів оглядали територію та мріяли де що буде. Але Божа сила та завзятість колективу Будинку учнівської творчості стали на заваді «прихватизаторам». Тож не дивно, що ідеї побудови нового на руїнах старого викликали в колективі певну настороженість.

 Говорили педагоги і про те, що зароблені кошти за оренду (приміщення аптеки в головному корпусі БУТу) не витрачаються на розвиток закладу, і про сирість, і про відсутність пішохідного переходу навпроти БУТу, який би дуже здався задля безпеки вихованців, і про потребу спочатку вивчити напрацювання досвідчених педагогів, а не нав’язувати медійність чи «рубати з плеча». Олег Бачинський уважно слухав всі пропозиції та обіцяв врахувати.

 Розмова вийшла конструктивною та щирою, адже мета у всіх одна: зробити Будинок учнівської творчості Трускавця головним осередком позашкільної освіти громади, розширити спектр послуг, навчитися заробляти, бути корисними для громади і відчувати дух змін, дух часу.

 Побажаємо новому директорові Будинку учнівської творчості Олегові Бачинському міцного плеча підтримки не лише зі сторони міського голови, відділу освіти та управління розвитку громади, а й від усього колективу. З Богом в добру путь здійснювати зміни, які конче необхідні для розвитку освіти в цілому та позашкілля зокрема!