При переході у «жовту» зону на Дрогобиччині всі заклади освіти працюватимуть лише у Трускавці

 ​Кабінет міністрів України продовжив карантин до 31 грудня. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, цього тижня відбудеться засідання Державної комісії ТЕБіНС, за результатами якої оголосять дату встановлення на території всієї України «жовтого» рівня епіднебезпеки.

 Відповідно до нових карантинних норм, за умови впровадження «жовтого» рівня у звичному режимі навчальні заклади працюватимуть лише за наявності не менш 80% працівників хоча б одного щеплення. Всі інші функціонуватимуть в режимі простою, а вчителям виплачуватимуть лише 2/3 заробітної плати.

 Як інформує пресслужба Дрогобицької районної державної адміністрації з посиланням на відділ освіти Дрогобицької РДА, у Дрогобицькому районі при введенні «жовтої» зони заклади освіти повністю працюватимуть лише у Трускавецькій територіальній громаді та частково – у Бориславській. З 18 установ освіти у Трускавецькій громаді усі 18 мають більше 80% вакцинованих працівників. У Бориславській територіальній громаді з 27 закладів освіти 80% працівників вакцинацію отримали у 10 закладах.

 У Дрогобицькій ТГ, де є 31 школа, 18 садків, 5 позашкільних навчальних закладів та 1 ДЮСШ показника 80% вакцинованих немає у жодному закладі. Аналогічна ситуація в Меденицькій ТГ, де є 15 шкіл та 3 садки, а також у Східницькій громаді, де 13 шкіл і 1 садок.

 Приклад Трускавецької громади, як наголошують у відділі освіти Дрогобицької РДА, тішить, адже є показником свідомості вчителів та показує, що вакцинація 80% — це реальність. Такий показник мав би бути в кожній громаді.

 Нагадаємо, що впродовж кількох місяців міський голова Трускавця Андрій Кульчинський вів постійну роз’яснювальну роботу про важливість та необхідність вакцинації від COVID-19 та закликав працівників закладів освіти вакцинуватися, адже це в їхніх інтересах. Тож тепер є результат – у освітніх закладах Трускавецької громади вчителі отримуватимуть 100% заробітної плати, на відміну від сусідів.

 У Дрогобицькій РДА зазначають, що при закритті шкіл саме ради громад будуть позбавлені певних фінансових зобов‘язань — оплат за комунальні послуги, харчування та заробітних плат, у окремих рад з якими дефіцит коштів. Закриття шкіл завдасть клопоту і безпосередньо працюючим батькам, які будуть змушені шукати додаткові шляхи — з ким залишати дітей.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок