Майбутні першокласники третьої школи пройшли підготовчі заняття

Завершилися підготовчі заняття з майбутніми першокласниками.

60 кмітливих, допитливих, розумних малюків наповнювали щочетверга своєю енергією, позитивом, щасливими усмішками школу. Їх цікавило усе: нова обстановка, нові друзі, майбутні учителі. Вони вчилися правильно сидіти та уважно слухати вчителя, виконувати перші зовсім нескладні завдання. Та найбільше захоплювали їх заняттях, на яких розповідали про Україну, її столицю, державні символи та герб. Майбутні першокласники виявили неабиякі знання з англійської мови, знають героїв українських казок, українські пісні, вміють правильно користуватися книгою, берегти її, вдало відгадувати загадки та розв’язувати віршовані задачі. На завершення і дітей, і батьків поблагословив о. Василь, побажавши усім миру, спокою, Божої ласки.

Вчителі, які працюватимуть у 1-х класах, висловили подяку батькам за гарне виховання дітей і залишилися задоволеними, що 1 вересня 2017 року прийде гідне поповнення учнівського колективу.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок