Учні другої школи-гімназії відвідали Гошівський монастир

Усі люблять подорожувати, та найбільше, мабуть, діти. Адже під час мандрівок пізнають небачене і незнане, відкривають чарівність та неповторність світу, сповнюються незабутніми враженнями…

Напередодні Великодня учні 6-А та 6-Б класів НВК «СЗШ№2-гімназія» м. Трускавця зі своїми класними керівниками  вирушили в цікаву мандрівку до Гошівського монастиря, що красується на горі Ясній. Ця гора в Гошеві стала відомою, завдячуючи чудотворній іконі Божої Матері.

Монастир, церква, територія навколо – все вражає красою, тишею, спокоєм… Мальовнича природа і свята благодать наповнювали кожного радістю, миром та любов’ю. А спільна молитва до чудотворної ікони Богоматері одухотворювала, безумовно, всіх.

Послухавши цікаву, захоплюючу розповідь екскурсовода, діти набрали святої води, посмакували запашним хлібом, спеченим ченцями у власній пекарні і з гарним настроєм повернулись додому.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський