У другій школі-гімназії провели «Свято пампуха 2018»

525527526Цікаве, незвичне, оригінальне і, справді, масштабне дійство – «Свято пампуха 2018» – відбулось у середу, 17 січня, у НВК «СЗШ2-гімназія». Здавалося б, кого сьогодні здивуєш такими традиційними для різдвяного Але те розмаїття, яке красувалось на святково прибраних столах, дійсно, дивувало. Яких тільки красенів-пампухів тут не було: великі і маленькі, з начинкою і без, прикрашені цукровою пудрою чи кольоровою посипкою, политі шоколадом чи глазур’ ю... Усі класні колективи, починаючи з перших класів і закінчуючи одинадцятими, постарались на славу.

530529Почалось свято спільною молитвою, яку провів отець Василь Нестер.

А яке ж Різдво без колядок?! Тут дзвінкими дитячими голосами лунали і традиційні «Нова радість стала», «Бог ся рождає», і у сучасній обробці «Добрий вечір, люди». Звучали вінчування, різдвяні побажання, щирі дитячі привітання. Кожен клас представляв власну випічку веселим віршами, піснями, коротенькими сценками. Святковий піднесений дух підтримав і вертеп, майстерно виконаний учнями 5-Б, 7-А,7-Б і 9-Б класів.

А по завершенні усі: діти, батьки, вчителі, запрошені гості – скуштувати смачні, рум’яні, солодкі домашні смаколики, адже той «пампушковий» запах, що ширився коридорами школи, був такий апетитний!

528Отож, всі залишились задоволеними, а особливо – поважні гості: мер міста Андрій Кульчинський, голова методкабінету Інна Форемна, методисти відділу освіти Іванна Стасишин та Оксана Стаськів – які, крім свята, відвідали і «Оселю», куди їх гостинно запросили директор Роман Гудзеляк і вчитель історії Олександр Байдацький. А вчитель української мови та літератури Марія Мількович у яскравому, колоритному українському національному вбранні розповіла про передісторію проведення цього фестивалю пампуха, який прийшов на зміну традиційними «Різдвяним передзвонам».

Маємо надію, що наші національні традиції і надалі передаватимуться з покоління в покоління, адже такі святкування є ще одним підтвердженням цього!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок