Арт-майстерня, як спосіб вивчення математики в середній школі

520517518Нова школа, яка уже скоро запрацює в Україні, потребує нових стандартів у освіті і підходів до навчання. По-новому і працюватимуть учителі, мабуть, найбільш легко опанують нестандартні методи молоді педагоги, які ще зовсім недавно самі були учнями, тому добре розуміють, що викладати свій предмет у школі треба так, щоб зацікавити дітей, розвивати у них інтерес до навчання, мотивувати тощо.

Нетрадиційни524й, цікавий, пізнавальний захід провела нещодавно молодий і перспективний учитель математики НВК 522«СЗШ2-гімназія» Марія Горлова. «Математична арт-майстерня» - назва цього заходу, учасниками якого стали учні 7-Б і 9-В класів, які спробували опанувати складну техніку створення картин за допомогою цифр (саме так творить свої полотна молода американська художниця Сієна Моріс). Цікаво, що дивовижні малюнки – це нагромадження чисел від 1 до 12, тобто знаки циферблату, що по-філософськи символізують швидкоплинність часу.

У кабінеті, де проходило заняття, були створені сприятливі умови для творчості: звучала спокійна музика, на екрані мультимедійної дошки – дивовижні кадри живої природи. Невимушене спілкування, бажання спробувати себе у чомусь новому дали свої результати, нехай не дуже значні, але цікаві картини вийшли у дітей. Головне, учні зрозуміли: навіть такі, здавалося б, різні види людської діяльності, як наука ( зокрема матиматика) і мистецтво можуть бути поєднувані! А такі нестандартні заходи допомагають учителям мотивувати дітей, зацікавити своїм навчальним предметом, знаходити з ними спільні інтереси, не боятися експериментувати.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок