Коференція «Обличчя української історії. В’ячеслав Чорновіл»

1121 лютого 2018 року на базі СЗШ№3 м. Трускавця відбулася міська конференція на тему «Обличчя української історії. В’ячеслав Чорновіл», присвячена 80-річчю від дня народження одного з лідерів українського правозахисного руху, визначного політичного і державного діяча, борця за незалежність України В’ячеслава Чорновола. В конференції взяли участь учні старших класів шкіл міста, вчителі історії. Присутні обговорили такі питання, як «Обличчя української історії В. Чорновіл», «Життєвий шлях В.Чорновола», «Роки боротьби за Незалежність», «Діяльність В. Чорновола в період Незалежності». Усі виступи учнів та вчителів супроводжувалися цікавими мультимедійними презентаціями та переглядом відео «Спогади сучасників про Чорновола».

     Міська конференція стала чудовою нагодою для професійного спілкування педагогів та засвідчила неабиякий інтерес учнів та вчителів до постаті В’ячеслава Чорновола.

113

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок