У третій школі вчителі та батьки провели спільний семінар "Школа-родина"

DSC 04798 лютого 2018 року в СЗШ №3 відбувся міський семінар учителів початкових класів. Тема «Співпраця вчителів та батьків у розвитку творчих здібностей учнів на уроках та в позакласний час» найбільше відображає здобутки усіх педагогів школи - це перемоги на міських конкурсах виробів з природного матеріалу «Галицький жмуток», новорічно-різдвяної іграшки, фестивалі мистецтв «Мелодія намиста», в обласних: дитячо-юнацькому «Сурми звитяги», «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Вода - джерело життя».

Учителі  висвітлили застосування різноманітних методів і форм роботи з учнями для розкриття їхнього творчого потенціалу.

На засіданні батьківського клубу «Турботливі батьки» учасники семінару мали змогу не тільки ознайомитись з творчістю учнів 2-А класу (кл. кер. Боднар Т.О.), але й побачити фільм про сім'ю Поліщуків, діти яких навчаються в школі ,послухати чарівні голоси сім'ї Максимців, ознайомитись з роботами місцевих художників Ружецького Володимира, Стро

DSC 0490

кова Максима, Поліщук Наталії, учительки образотворчого мистецтва Ярчук Антоніни.

Багато почерпнули корисного щодо творчих здібностей дітей у сім'ї з виступів Строкова Максима, Ружецької Людмили, бабусі Поліщук Аліси та Еліни – Копчак Віри.

Символ роду, нерозривні зв’язки поколінь відобразила робота «Дерево життя», в яку другокласники вклали свою любов, творчість та майстерність.

Удосконалити свої творчі навички мали змогу усі учасники семінару, взявши участь у майстер-класі з оформлення Різдвяної, Стрітенської та Великодньої свічок. Учителі працювали в групах, вивчаючи техніки: плетіння стрічками, декупаж, поєднання різних видів природного матеріалу. Свої знання, навички з цих технік їм передавали: Німас Марія, мама учениці 4-А класу Німас Ксенії, та колишні випускниці школи Іоргачева Ірина, мама учня 4-А класу Іоргачева Олександра, Івахно Ірина, мама учениці 3-Б класу Івахно Анни.

Семінар ще раз довів, що тільки спільна робота вчителів, батьків та дітей має велику силу в досягненні будь-якої мети у вихованні та навчанні.

DSC 0463

DSC 0398

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок