У Трускавці відбувся регіональний семінар для методистів та керівників гуртків ЗПО

IMG 2740IMG 2739

IMG 2758

12 квітня 2018 р., у Будинку учнівської творчості м. Трускавця, на рівні координації змісту інформаційно-методичної діяльності ЗПО Львівщини зі змістом діяльності ЛОІППО, відбувся регіональний семінар для методистів та керівників гуртків ЗПО за участю представників м. м. Дрогобича, Борислава, Стебника, Дрогобицького району, яких привітали завідувач методкабінету міськво м. Трускавця І.Форемна та методист ЛОІППО С. Пітко.

Організатором заходу - методичною службою БУТ - задекларовано тему: «Виховання творчої, національно свідомої особистості у ЗПО засобами музейної педагогіки і краєзнавства на засадах партнерства і співробітництва», що широко висвітлювалася через призму інтегрованого соціокультурного проекту «БУТ-музей: діалог про майбутнє» на теоретичному і практичному рівнях.

IMG 2759Завідувач методичного відділу БУТ Т. Осійчук засобами мультимедійної презентації представила багаторічний системний досвід інноваційної діяльності з проблемної теми, що в сьогоденні розглядаєся як архіважлива державна та педагогічна справа в умовах суспільних викликів, реформування освіти України, спрямована на реалізацію і моніторинг за впровадженням Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 р. р. Вона також запропонувала учасникам ознайомитися із прикладною методикою співпраці позашкільного закладу і музеїв міста щодо організації різних форм діяльності з вихованцями, зокрема, пізнавально-краєзнавчого конкурсу гуртків туристсько-краєзнавчого та екологічного напрямів «Місто, в якому я живу» та конкурсу-виставки гуртків образотворчого мистецтва «Спогади в уяві», присвячених 155-річчю видатного трускавчанина о. О.Пристая, та 85-річчю виходу у світ його книги спогадів «З Трускавця у світ хмародерів». Обидва конкурси передбачали пошуково-дослідницьку роботу в гуртках, організовану керівниками О.Бляхарським, О.Осійчуком, Б.Воронко, А.Старим, А.Герлях, Х.Мінчак. Переможців конкурсів відзначено Подячними грамотами БУТ.

Програму регіонального семінару реалізовано на базі музею історії м. Трускавця (директор Коваль Г.І.), працівники якого створили максимально комфортні умови в ході підготовки та проведенні заходу, зокрема, у забезпеченні комп’ютерним обладнанням, організації екскурсії-вікторини для вихованців БУТ(М.Курищук), оглядової екскурсії «Повстанська криївка» для працівників ЗПО регіону(О.Фединяк), очільництві журі(Г.Коваль)

Будинок учнівської творчості завдячує також іншим партнерам по співпраці – активістам історико-краєзнавчого клубу «Сива давнина» − М.Іванику та І.Ліщинському; голові спілки художників м. Трускавця О.Олексину, що взяли активну участь у семінарі.

Семінар отримав високу оцінку ЛОІППО(С.Пітко), методкабінету міськво, колег-позашкільників регіону.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок