"Земля – наш дім": у гімназії виховне заняття присвятили екології

792

«Люби природу не як символ душі своєї. Люби природу не для себе, люби для неї!» казав Максим  Рильський. Ці його символічні слова стали лейтмотивом виховного заходу екологічно-природничого спрямування на тему: «Земля – наш дім», який відбувся 4 травня НВК «СЗШ №2- гімназія».         Учні 6-В класу під керівництвом Баб’як Марії висвітлили дуже актуальні питання сьогодення: забруднення навколишнього середовища і наслідки найбільшої екологічної катастрофи XX ст. – аварії на Чорнобильській АЕС.

Через екологічну вікторину з глядачами,  відеоролики про забруднення довкілля, та у формі цікавої інсценізації учні показали, яким може бути майбутнє нашої планети.

Бобачене та почуте навело присутніх на роздуми про часто згубний вплив людини на природу. Кожен зрозумів, що починати треба з себе, тим більше, що це не потребує великих зусиль: щоразу після відпочинку на природі прибирати територію, не залишати сміття, менше використовувати поліетиленові пакети і посуд, які не розкладаються у ґрунті десятки років тощо.

Бережімо планету, адже це наш дім!!!

793

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок