«Різноманітна країна»: у першій школі провели урок-квест

  

20

Учні 4-А класу першої школи спільно з учителем Наталією Вересай   провели урок-квест на тему «Різноманітна країна». Школярі з нетерпінням чекали цього уроку і готувались до нього заздалегідь. Було сформовано чотири команди по шість учнів. Кожна з них самостійно виготовляла емблему, вчила вірш-речівку про назву своєї команди: «Ромашки», «Волошки», «Маки», «Соняхи». Усі члени команд шукали з різних джерел цікаву інформацію про рослину- символ своєї команди. Після короткого інструктажу і презентацій команд діти розбіглись по своїх маршрутах на одну із семи станцій, де їх чекали цікаві завдання з літератури, мови, природознавства, трудового навчання, музики. Виконавши їх вони отримували елементи віночка – квіточки, пшеничні колоски, сині і жовті стрічки. «Станції» («Розумнички», «Пазл», «Розсипаночки», «Шифрувальник», «Умілі ручки», «Таночок», «Перлинки фольклору») знаходились у різних приміщеннях школи: актовій залі, кабінеті музики, у бібліотеці, їдальні і навіть у приймальні директора школи. На завершення гри капітани діти прибрали квітами-здобутками український вінок.

           Урок-квест – це один з видів нестандартних уроків, який підвищує інтерес учнів до навчання, вчить працювати в команді, формує допитливість, розвиває критичне мислення.

21

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок