Збірна Трускавця взяла участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

12-17 червня, 10 учасників збірної команди НВК «СЗШ№2-гімназія» та БУТ Трускавця взяли участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І міський етап гри відбувся між школярами Трускавця у травні. Загалом на змагання приїхали 35 команд з різних куточків Львівської області. 

У Міністерстві Освіти і Науки України зазначають, що сьогодні, коли на сході України проходять бойові дії, особливої актуальності набувають завдання військово-патріотичного виховання старшокласників, що покликані підвищити рівень їх морально-психологічного й фізичного розвитку. За сприяння МОН України з 2012 року на загальнонаціональному рівні проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Впродовж гри «Сокіл» («Джура») проходили залікові змагання: «Впоряд», «Перетягування линви», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Лава на лаву», "Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», змагання «Пластун», «Бівак», творчо-мистецький звіт «Ватра».
Юні трускавчани показали хороший результат: за підсумками обласного етапу гри команда Трускавця виборола 12 загально командне місце, а також привезла Кубок за ІІ місце в змаганнях «Рятівник» - перша долікарська допомога, тактична медицина, теоретичний тест.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок