previous arrow
next arrow
Slider

В URBAN бібліотеці Трускавця говорили про Нескорений Майдан

 Цими вихідними в URBAN бібліотеці Трускавця говорили про Нескорений Майдан. Згадали сумні події Революції Гідності кінця 2013 - початку 2014 років, що відбулися на Майдані столиці та багатьох Майданах України. Про те, як почалась війна, так зване АТО, анексія Криму та часткове захоплення двох областей України. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих на Майдані та у війні піснею "Пливе кача".

 Гості заходу: матері, дружини воїнів та самі воїни, учасники АТО (ООС), учасники подій на Майдані 2013-2014р. та членкині Ліги українських жінок Трускавця. Голова цієї Ліги, Катерина Ківацька згадала подвиги українських жінок у таборах радянського режиму і подякувала за мужність, терпіння всім присутнім жінкам, бо нема гіршого випробовування, як чекати з війни сина, коханого. А Леся Таратайців подарувала частинку свого таланту, заспівала пісні про рідну землі, про маму, про долю.

 Леонід Федевич з дружиною Оксаною розповіли про свій задум, що планують створити у Трускавці закритий клуб жінок АТОвців, мета якого допомагати жінкам, матерям воїнів, що вертаються з фронту розв'язувати психологічні питання у спілкування з чоловіками, як їх зрозуміти, як налагодити стосунки із зовсім вже інакшими чоловіками.

 Зустріч в URBAN – бібліотеці відбулась за підтримки директора Трускавецького міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді - Оксани Костишин, за сприяння секретаря ТМР - Наталі Пономаренко та великої ініціативи Катерини Ківацької, в минулому, бібліотекаря.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок